Android Oyunları ve Uygulamaları İndir – Apkuygulama.com http://www.apkuygulama.com Sun, 30 Apr 2017 17:55:33 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.2 Messenger Lite Android APK İndir http://www.apkuygulama.com/2017/04/messenger-lite-android-apk-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/04/messenger-lite-android-apk-indir/#respond Sun, 30 Apr 2017 17:55:33 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2472

Anında Messenger Lite ile ücretsiz hayatında insanlara ulaşmak. daha hızlı Messenger’ın bu hafif sürümü, daha az veri kullanır ve tüm ağ koşullarında çalışır.

Messenger Lite:
Uygulamanın küçük, bu yüzden çabuk indirir ve daha az depolama alanı kullanır – • hızlı yükler.
• Yükler hızla – Metin, fotoğraf ve Messenger, Messenger Lite veya Facebook Lite kullanan herkese link gönderebilirsiniz.
• daha az veri kullanır – mobil veri ile daha verimli olun ve diğer uygulamalar için yerden tasarruf. daha az veri kullanarak size daha fazla para kazandıracak.
• Tüm ağlarda çalışır – Yavaş ya da kararsız internet bağlantıları ile 2G ağları ve alanlar için tasarlanmıştır. Eğer bir bağlantınız yoksa sinyali olduğunda, iletileriniz teslim edilecektir.
• En Android telefonlar üzerinde çalışır – Gingerbread dahil olmak üzere yeni veya eski Android telefon, hemen hemen her türlü bunu kullanabilirsiniz.

Uygulamayı apk olarak indirmek için; Messenger Lite Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/04/messenger-lite-android-apk-indir/feed/ 0
WithstandZ – Zombie Survival! Android APK İndir http://www.apkuygulama.com/2017/02/withstandz-zombie-survival-android-apk-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/02/withstandz-zombie-survival-android-apk-indir/#respond Mon, 27 Feb 2017 19:09:37 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2468

Sen bir Apocalyptic Zombi temasına dayalı eğlenceli bir maceraya girmek ister misin? Yani bu oyun özellikle sizin için!

Arkadaşlarınızla tek başına veya Online modu oynayabilir, seçtiğiniz karakteri kontrol ve zombi dünyada hayatta, sen evler, köyler, askeri ve diğer alanlarda ürün alabilirsiniz.

WithstandZ BETA Çok oyunculu kadar yükselen tür hayatta kalma açık dünya oyunu ya
tek oyuncu. Çevrilmemiş dayanarak. Tipik ve epik macera boyunca, sen ve kendi ev / tabanı / inşaat inşa edememek malzeme ve teçhizat için arama hayatta gerekecek.

YAŞAM:
Öğrenecek ve kendi yaşam tekniğini geliştirmek, gıda ve ekipman arama gitmek ve istikrarlı düzeyde karakterinizin susuzluk, açlık ve yaşam tutmak zorunda olacak.

KEŞFETMEK:
Oyun nereye seçer açık bir dünyada, bir harita özellikleri, gerçekten var! Bu nedenle, keşfetmek ve yağma için birçok ilginç yerler olacaktır.

MULTIPLAYER:
Çok oyunculu / online mod akıllı telefonlar, Tablet ve diğer zevk ve arkadaşlarınızla eğlenceli olacak bu şekilde gibi taşınabilir cihazlarda oyunculara yeni bir deneyim getiriyor ve yalnız oynuyorsanız, bu eğer olacak karar vermek size kalmış oyuncu “Kahraman” veya “Villain”. 🙂

ZOMBIES:
Bizim zombi mükemmel bir yapay zeka ile oluşmaktadır, bir evin içinde iseniz bu şekilde, size gerçekten istiyorsanız hiç ortada yokken, sadece senden sonra gelecek görünür bir zombi endişelenmenize gerek yok.

Oyunu apk olarak indirmek için; WithstandZ Zombie Survival Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/02/withstandz-zombie-survival-android-apk-indir/feed/ 0
Block Tank Wars 2 Para Hileli Mod APK İndir http://www.apkuygulama.com/2017/02/block-tank-wars-2-para-hileli-mod-apk-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/02/block-tank-wars-2-para-hileli-mod-apk-indir/#respond Mon, 27 Feb 2017 18:45:19 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2464

Block Tank Wars 2  oyunu Blok Tank Savaşları ilk başarılı parçası devamıdır. entegre gelişmiş
Oyunun önceki bölümünde dayalı oyun ve bilgisayar grafikleri.
Sadece tanklar yükseltmeleri şimdi değil, aynı zamanda ilk bölümünde erişilebilir değildi beceri ve ikramiye mevcuttur
oyun. Her seviye ayrıntılı bir şekilde çalıştı ve iyi dengelenmiştir. Eski sürüm bulanık tanklar high-end çizilmiş eyleme dönüştü!

Özellikler:
Kapsamlı seviyeleri 72 + single Görev
seçim için * 7 farklı tank tipleri
* Her tankı yükseltilmiş ve yeni iş araçları ile donatılmış olabilir!
* Beceri sistemi ve gelişme!
* Hiçbir bağış, içerik dengeli olduğu
* İlk bölümü kapsayan oyun şimdi artırıldı!

Oyunu hileli apk olarak indirmek için; Block Tank Wars 2 Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/02/block-tank-wars-2-para-hileli-mod-apk-indir/feed/ 0
Stickman Legends Hile Mod APK İndir http://www.apkuygulama.com/2017/02/stickman-legends-hile-mod-apk-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/02/stickman-legends-hile-mod-apk-indir/#respond Fri, 17 Feb 2017 10:20:56 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2460

Stickman Legends – Şeytan hayata döndüğünde, karanlık tüm dünyayı kuşattı, şeytan ordusu geri döndü ve her şeyi yok etti. Zulümünde hiçbir şey sürmedi, insanlık kıyamet gününe girdi. Maika İmparatorluğu’nun kuzeydoğusunda, Arvila köyü vardı – misyona sahip genç bir adamın doğduğu savaşçı köyü Şeytan ve ordusunu yok etmek ve dünyayı kurtarmaktı. Adı Shido!
Stickman Legends’da stick man kahraman, çok sayıda kılıç, silah, öldürme ve inkar edilemez heyecanla dolu tehlikeli heyecan verici hack & slash çarşı aksiyon oyununda karanlık dünyayı fetheden bir yolculuğa çıktı. Stickman Ninja Warrior, doğru silahları doğru zamanda kullanmak için hassas kontrolleriniz ve becerilerinizle kılıç oyuna hakim olabilir. Sopa savaşçımıza yardım etmek ve bu stickman çarşıya hâkim olmak için cesaret ve cesaretin var mı!

..::STICKMAN LEGENDS BATTLE::..
Bu stickman efsane savaşında, stick man sürekli ona saldıran tehlikeli yaratıklarla savaşması gerekiyor. Onları devre dışı bırakmak istediğiniz zaman kesmek veya olayı kesmek ve eğik çizmek tıklattığınızda, öldürmekten veya öldürmekten kaçınmak için sağ alt taraftaki mükemmel denetimleri kullanın. O her zaman delicesine zor bir savaştır ve becerileri göstermek durumunda stick hero gerçekten güçlü olabilme yeteneğine sahip olacaksın.

..::MÜKEMMEL TASARIM VE GRAFİKLER::..
Grafik ve ses efektleriyle hayrete düşersiniz. Gerçekten harika bir şeyler hazırladık! Bunun üzerine Stickman bazı deli güçlü sihirler yapabilir. Bunun yanında, her seviyenin sonunda sizi hayrete düşürecek yavaş bir hareket var. Sopa ninja, şimdiye kadar en havalı olacak. Maksimum etki efekti ile stick man kontrolleri akıllıca kullanın!

..::YENİ YÜKSELTME TONLARI::..
Bu en iyi oyunlardan biridir hack and slash games. Stickman kahramanını inanılmaz derecede güçlü kılacak stickman game free birden çok yükseltmeden yararlanmanın tadını çıkarın. Bazı canlılar son derece tehlikelidir ve başkalarından daha güçlü silahlara ihtiyaç duyarlar. Saldırı, zırh, sağlık ve kritik yükseltin. Becerileriniz her seviyede fethetmek stick ninja için de önemlidir!

..::STICKMAN HERO ÖNEMLİDİR::..
Farklı stickman kahramanlar var, seviyelere dikkat edin. Saldırı, savunma ve hp gerçekten stick man düşmanlarla nasıl baş edeceğiniz açısından önemlidir. Bu stickman dövüş oyununda, daha fazla mücevher, dayanıklılık, altın vs. yükseltebilir veya satın alabilirsiniz.

..::KÜRESEL SIRALAĞI İZLEMEK::..
İşleri daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek için sıralamalar var. Stickman Legends Hero’yu zekice ve yetenekli bir şekilde savaşarak üste alın. Dünyadaki arkadaşlarınızı yapın ve stick savaşçınızı arkadaşlarınızla yarışın.

..::STICKMAN LEGENDS ÖZELLİKLERİ::..
– ultra çarpıcı grafikler
– kolay kontroller
– yetenek yükseltme stickman efsaneleri
– global leaderboard
– Stickman seviyelerini ölçeklendirme yeteneği
– heyecanlı ses efektleri
– yavaş çekim sonu

Oyunu hileli apk olarak indirmek için; Stickman Legends Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/02/stickman-legends-hile-mod-apk-indir/feed/ 0
Truck Simulator PRO 2 Full APK + Data İndir http://www.apkuygulama.com/2017/02/truck-simulator-pro-2-full-apk-data-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/02/truck-simulator-pro-2-full-apk-data-indir/#respond Thu, 16 Feb 2017 10:23:25 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2457

Motoru çalıştırın ve bu gelişmiş kamyon simülatörü ABD şehirler ve yollar sürüş sırasında büyük kamyon gücünü hissediyorum. Inşa etmek ve yeni kamyonlar kilidini diğer sürücüleri işe ve yeni şehirler keşfetmek tarafından taşıma imparatorluğunu genişletmek.

, Çarpışmaları ve hız bilet önlemek her zaman zamanında kargo teslim etmek için yakıt tüketimi ve yorgunluk takip edebilirsiniz. ABD Yolların kralı – En iyi kamyon şoförü sınırlamak için dayanıklılık, beceri ve hız itin ve olur.

ÖZELLİKLER:

Farklı ABD kentleri arasında kargoların çeşitli Transport ▶
Amerikalı ve Avrupalı ​​klasikleri dahil Kendi, özelleştirmek ve yükseltme kamyon ▶
ek para kazanmak için diğer sürücüler Kiralama ▶
West Coast genelinde ▶ Sürücü ve farklı şehirleri ve yolları keşfetmek
Advance ▶ ve farklı yük ve daha iyi ödemeler ile yeni misyonlar açmak
senin maaş etkileyen Gerçekçi yakıt tüketimi, kamyon ve kargo çarpışmalar ▶
küresel sıralamada arkadaşlarınızla ▶ Deneyim açık dünya oyun ve rekabet

Eğer cep telefonları ve tabletler için en gelişmiş kamyon simülatörü arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Şimdi Kamyon Simulator PRO 2 Oyna!

Oyunu full apk ve data dosyalarıyla indirmek için; Truck Simulator PRO 2 Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/02/truck-simulator-pro-2-full-apk-data-indir/feed/ 0
Kingdom Story: Brave Legion Hile Mod APK İndir http://www.apkuygulama.com/2017/02/kingdom-story-brave-legion-hile-mod-apk-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/02/kingdom-story-brave-legion-hile-mod-apk-indir/#respond Thu, 16 Feb 2017 10:16:46 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2454

Üç Krallığın Romance üzerine komik ve tuhaf almak hiç gibi önce yapılan! Derin oyun ve Krallık Story muhteşem büyü efektleri tadını çıkarın!

Tarihte Çin Üç Krallık döneminin grafiği boyunca ilerleme. Güçlü ve serin savaşçı ton toplayın. güçlü bir askeri şehir şirin küçük bir karakol sizin temel inşa etmek! Dünya Hakimiyeti modunda Çin üzerinde al! epik PvP karşılaşmalarında da vatandaşlarının meydan.

Çin tarihinin Fırsatları Dynasty Warriors sevilen? Fan cool karakterleri ton ile RPG mi? Krallık Story sizin için mobil RPG!

Ultimate Team CREATE
Çin tarihinin en büyük ve en ünlü savaşçılar burada bir görünüm olun! Guan Yu Zhao Yun, Gan Ning, Zhuge Liang ve toplamak için çok daha fazla. Stratejik karıştırın ve karakterlerin ilişkileri gelen ekip-up ikramiye yararlanmak için sanatçısını maç!

AŞIRI ESKİ ÇİN ALIN
Dünya Hakimiyeti modu benzersiz bir deneyim sunuyor! Antik Çin bir harita üzerinde karakol başlayın toprakları ele geçirmek ve vali gibi generalleri tayin! rakip gruplar gelen isyan ve işgaller dikkat edin!

Three Kingdoms TIMELESS ÖYKÜSÜ YAŞAYIN
Krallık Hikayesi Üç Krallık, Çin edebiyatının en ünlü parçasının Romance bir komedi ve tasasız almaktır. Wei hükümdarı Cao Cao kahraman Guan Yu ve Çin stratejist Zhuge Liang dehasının cesurluk ve saptırma konusunda tanıyın!

YAPI VE BAZ ÖZELLEŞTİR
sadece küçük bir askeri karakol ile başlayarak, kalbinizin arzusu çiftlikleri, duvarlar, mayınlar ve hatta hotsprings inşa ve eski Çin en büyük askeri şehre sizin temel büyümek! baz görünüm ve düzen karar sizindir!

KARŞI DİĞER OYUNCULAR COMPETE
Krallık Story’nin PVP stratejik ve tatmin edici. Her farklı beceri ve yetenekleri ile, Stratejistlerin, Melee Warriors, Orta sınıf Warriors, Okçular ve Royals arasında senin oluşumunu karar verin. Mix ve maç ve rekabeti steamrolls en iyi takım oluşturmak.

Krallık Haberi bugün indirin!

Oyunu hileli apk olarak indirmek için; Kingdom Story: Brave Legion Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/02/kingdom-story-brave-legion-hile-mod-apk-indir/feed/ 0
Oceanhorn Hile Mod APK İndir http://www.apkuygulama.com/2017/02/oceanhorn-hile-mod-apk-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/02/oceanhorn-hile-mod-apk-indir/#respond Thu, 16 Feb 2017 09:25:23 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2451

*SPECIAL LAUNCH SALE*

YELKENLERİ AÇIN VE MUHTEŞEM BİR MACERAYA BAŞLAYIN
Küçük bir çocuk efsanevi bir kahramana dönüşüyor.

Uyandığınızda babanızın bıraktığı bir mektup buluyorsunuz. Ne yazık ki babanız gitmiş…
Arkasında bıraktığı tek şey eski bir not defteri ve gizemli bir kolye. Neler olmuş olabilir?

Daha önce hiç bilinmeyen adaları keşfedin – bir sürü tehlikenin kol gezdiği, puzzle’lar ve sırlarla dolu sıra dışı bir dünya. Canavarlarla savaşın, sihirleri kullanmayı öğrenin ve görevleri tamamlamanıza yardımcı olacak antik hazineleri keşfedin. Antik Arcadia Krallığı’nın ve deniz canavarı Oceanhorn’un bütün sırlarını ortaya çıkarmak için tüm zekanızı ve becerilerinizi ortaya koyun.

Oceanhorn oyunu, muhteşem bir hikayeyi, olağanüstü 3D grafikleri ve eğlenceli oynama özelliklerini hiç unutamayacağız yoğun bir aksiyon-macera deneyimi ile bir araya getiriyor.

Dünyanın en iyi video oyun müziği bestecileri Nobuo Uematsu (Final Fantasy*) ve Kenji Ito (Seiken Densetsu*)’nun muhteşem oyun müziğinin keyfini çıkarın.

Lütfen Dikkat: Oceanhorn oyununun tam sürümünün kilidini açarak uygulama içi satın alma üzerinden tek bölümlü premium oyunu indirmek ücretsizdir.
İlk bölümü ücretsiz olarak oynayabilir ve cihazınızdan test edebilirsiniz.

TEMEL OYUN ÖZELLİKLERİ:

* Özelleştirilebilir Grafik Ayarları
* 1 GB RAM gereklidir

– Efsanevi Nobuo Uematsu ve Kenji Ito’nun bestelediği muhteşem oyun müziği
– 10 saatten fazla hikaye odaklı oyun
– Sihir ve kılıç kullanmada ustalaşın
– Görevleri tamamlamanıza yardımcı olacak antik nesneleri bulun

Oyunu hileli apk olarak indirmek için; Oceanhorn Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/02/oceanhorn-hile-mod-apk-indir/feed/ 0
Cennet Şehir Adası Simülatörü Hileli Mod Apk İndir http://www.apkuygulama.com/2017/02/cennet-sehir-adasi-simulatoru-hileli-mod-apk-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/02/cennet-sehir-adasi-simulatoru-hileli-mod-apk-indir/#respond Wed, 15 Feb 2017 13:20:31 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2448

Ücretsiz şehir inşa etme oyunu: kendi hayal şehrini tasarla!
Muhteşem grafiklere sahip bir (ücretsiz oynanabilen) şehir inşa etme oyunu mu arıyorsun? O zaman Cennet Şehir Adası Simülatörü senin için en iyi oyun! Hedefin, egzotik bir adadaki çiftlik arazisinden başlayıp güzel bir megapol inşa etmek. Onu istediğin gibi inşa et!
Cennet Şehir Adası Simülatörü şehir inşa etme oyunu kendini bir şehrin belediye başkanıymışsın gibi hissetmeni sağlayan ücretsiz bir inşa etme oyunu. Bu oyun hem çevrimdışı ve hem de çevrimiçi oynanabilir, bu sayede bu inanılmaz şehir inşa etme oyununu her zaman oynayabilirsin.

Cennet Şehir Adası Simülatörü
Bu oyun, dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncunun oynadığı Şehir Adası simülatörü gibi diğer şehir inşa etme oyunlarıyla tanınan Sparkling Society tarafından geliştirildi. Cennet Şehir Adası Simülatörüne başlarken, boş bir adada küçükten başlayacak, adım adım basit bir köyden kasabaya, kendi inanılmaz sanal şehrini ve en sonunda da megapolünü inşa edeceksin. Kar, çöl, orman ve bunun gibi yüzeylere sahip farklı adalar bulunuyor. Hemşerilerini mutlu tutman çok önemli. Vatandaşların mutlu olmadığında, ticari binalardan %100 kâr elde edemeyeceksin.

– Çevrimiçi ve Çevrimdışı oynanabilir
– Bu inşa etme oyunu her yaştan oyuncular / aileler tarafından oynanabilir.
– Kendi cennet şehrini inşa et
– Kilidi açılacak 9 farklı ada ve 200’den fazla bina
– Muhteşem grafikler
– Kendi şehrini kumsallar boyunca genişlet
– Her yaştan oyuncular için ücretsiz eğlence

Oyunu hileli apk olarak indirmek için; Cennet Şehir Adası Simülatörü Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/02/cennet-sehir-adasi-simulatoru-hileli-mod-apk-indir/feed/ 0
LEGO Creator Islands Hileli Mod APK İndir http://www.apkuygulama.com/2017/02/lego-creator-islands-hileli-mod-apk-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/02/lego-creator-islands-hileli-mod-apk-indir/#respond Sun, 12 Feb 2017 18:09:44 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2445

EGO® Creator Adaları üzerinde kendi dünya yaratmak – erkekler ve kızlar için eğlenceli, ücretsiz bina simülatörü oyunu! Keşfet, kur ve LEGO Creator montajı ve adalarda kullandığı setleri ile farklı, egzotik adalarda oynarlar.

Daha komik ve zeki 3-in-1 model kilidini açmak için her yapı ile tuğla toplama, off-road kamyon, uçak ve tekneler gibi favori LEGO Creator evleri ve serin araçlar inşa etmek, yeni adalara seyahat ve minifigures, maymunlar, tavşan karşılamak, kediler ve orada yaşayan diğer sevimli yaratıklar.

yeni ve eğlenceli şekilde onları yeniden ve heyecan verici maceralar bir sürü var tekrar tekrar farklı adaları ziyaret edin.

özellik listesi

– En sevdiğiniz 3-in-1 LEGO Creator setleri ile YAPI, OYUN ve KEŞFEDİN.
– Eğlenceli oluşturma faaliyetleri ile dolu adalar KEŞFEDİN.
– Yeni adalar, maceralar ve modelleri KİLİTSİZ tuğla KAZANMAYA.
– Özel mikro-yapı görevleri tamamlamak.
– Eğlenceli yeni tasarımlar içine her 3-in-1 modeli REBUILD.
– Gerçek tuğla bina heyecanını YAŞAYIN.
– Senin adaları EXPAND ve cihaz başına üç oyun kadar tasarruf.

Oyunu hileli apk olarak indirmek için; LEGO Creator Islands Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/02/lego-creator-islands-hileli-mod-apk-indir/feed/ 0
Pool Ball Master Hileli Mod APK İndir http://www.apkuygulama.com/2017/02/pool-ball-master-hileli-mod-apk-indir/ http://www.apkuygulama.com/2017/02/pool-ball-master-hileli-mod-apk-indir/#respond Fri, 10 Feb 2017 10:58:37 +0000 http://www.apkuygulama.com/?p=2442

Pool Ball Master (8 Ball) Dünyanın en iyi 3D Online Pool oyunu!

Dokunmatik ekran, yönünü ve yoğunluğunu ayarlayın, grev topu, WIN!

Arkadaşlarınızla oynayın! dünyada oyunculara meydan okumak. Üst oyuncu olun ve büyük bir ikramiye kazanın!

sıralamanızı artırmak, özel bilardo işaret toplayın, sorunuyla karşı karşıya, seviye yukarı.

Özellikler:
● 1-vs-1 oyun modu
● Klasik 8 top oyun
● Eğer bilardo işaret özelleştirin
● ifade ve Emoji ile sohbet
● Günlük / haftalık ödülleri ve hediyeler
● tabletler için destek

Size 8 top bilardo oyunu sunuyoruz. Snooker ve 9 top bilardo oyunu yakında geliyor!

Oyunu para hileli apk olarak indirmek için; Pool Ball Master Apk İndir

]]>
http://www.apkuygulama.com/2017/02/pool-ball-master-hileli-mod-apk-indir/feed/ 0