Pazar , 23 Aralık 2018
Home » Android Oyunları » Aksiyon Oyunları » WithstandZ – Zombie Survival! Android APK İndir

WithstandZ – Zombie Survival! Android APK İndir

Sen bir Apocalyptic Zombi temasına dayalı eğlenceli bir maceraya girmek ister misin? Yani bu oyun özellikle sizin için!

Arkadaşlarınızla tek başına veya Online modu oynayabilir, seçtiğiniz karakteri kontrol ve zombi dünyada hayatta, sen evler, köyler, askeri ve diğer alanlarda ürün alabilirsiniz.

WithstandZ BETA Çok oyunculu kadar yükselen tür hayatta kalma açık dünya oyunu ya
tek oyuncu. Çevrilmemiş dayanarak. Tipik ve epik macera boyunca, sen ve kendi ev / tabanı / inşaat inşa edememek malzeme ve teçhizat için arama hayatta gerekecek.

YAŞAM:
Öğrenecek ve kendi yaşam tekniğini geliştirmek, gıda ve ekipman arama gitmek ve istikrarlı düzeyde karakterinizin susuzluk, açlık ve yaşam tutmak zorunda olacak.

KEŞFETMEK:
Oyun nereye seçer açık bir dünyada, bir harita özellikleri, gerçekten var! Bu nedenle, keşfetmek ve yağma için birçok ilginç yerler olacaktır.

MULTIPLAYER:
Çok oyunculu / online mod akıllı telefonlar, Tablet ve diğer zevk ve arkadaşlarınızla eğlenceli olacak bu şekilde gibi taşınabilir cihazlarda oyunculara yeni bir deneyim getiriyor ve yalnız oynuyorsanız, bu eğer olacak karar vermek size kalmış oyuncu “Kahraman” veya “Villain”. 🙂

ZOMBIES:
Bizim zombi mükemmel bir yapay zeka ile oluşmaktadır, bir evin içinde iseniz bu şekilde, size gerçekten istiyorsanız hiç ortada yokken, sadece senden sonra gelecek görünür bir zombi endişelenmenize gerek yok.

Oyunu apk olarak indirmek için; WithstandZ Zombie Survival Apk İndir

Check Also

Brawl Stars Android APK İndir

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından hızlı, çok oyunculu savaşlar. Üç dakikadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir