Perşembe , 22 Mart 2018
Home » Android Oyunları » Aksiyon Oyunları » The Little Fox Hile APK İndir

The Little Fox Hile APK İndir

Sevgililer Günü Etkinliği
Sonsuz Enerji% 30 satış şimdi kapalıdır. Ve tüm reklamlar bunu aldıktan sonra silinecektir!

Küçük Fox altıgen alanda türünün ilk atlet olduğunu. bir bataklık ve karanlık bir mağarada yolumuzu, buzlu uçurumlar ve yanardağ kraterleri geçen bulma, onüç masal gezegenlerin aracılığıyla çalıştırın.

Rahat olun, seviye ilk denemede de verecek! Ancak her başarıyla tamamlandı seviye mükemmeliyetçilik anlayışınızı tatmin edecek.

Güzellik

ilham kaynağı olarak minimalist düşük poli grafik en güzel örneklerini alarak, sizin için on üç renkli ve eşsiz üç boyutlu gezegen oluşturduk.

Ebedi Kış ve Unutulan Asteroid, Sweltering Kanyonu ve Gizli Mağarası pitoresk manzaralar, tüm bunlar senin bellekte öne ve arka plan olarak oyunun bir ekran görüntüsü ayarlamak istiyorum yapmak için eminiz.

Oynanış

deliğe bizim as öğrenmesi kolay, ama zor yenilikçi oyun olduğunu. Sadece iki musluklar oyun dünya ile hareket için tam bir özgürlük sağlar (ekranın sol tarafında sağa için sağdaki, sola için).

Müzik

Kulaklıklar ile küçük Fox oynamak için tavsiye edilir. eşsiz parça, akılda her ayarın özellikleri ile yazılmış her bir seçim oyunun atmosferi tam daldırma sağlar.

Sadece tadını çıkarın!

Oyunu hileli apk olarak indirmek için; The Little Fox Apk İndir

Check Also

WithstandZ – Zombie Survival! Android APK İndir

Sen bir Apocalyptic Zombi temasına dayalı eğlenceli bir maceraya girmek ister misin? Yani bu oyun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir