Çarşamba , 12 Aralık 2018
Home » Android Oyunları » ETERNITY WARRIORS 3 Hileli Mod Apk İndir

ETERNITY WARRIORS 3 Hileli Mod Apk İndir

ETERNITY WARRIORS 3 Android

ETERNITY WARRIORS 3 Android platformunda bulunan en büyük MMORPG oyunlarından birisidir. Eğer bu oyun türünü seviyorsanız yada daha öncelerden tecrübeniz varsa ETERNITY WARRIORS 3’e hemen alışacaksınız. Oyuna ilk başladığınızda bir karakter sınıfı seçmeniz gerekiyor ve bir isim veriyorsunuz. Daha sonra açık dünyada görevleri yapmaya başlıyorsunuz. Burada diğer gerçek oyuncularla da karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ETERNITY WARRIORS 3 Apk Hile İndir dosyasında sınırsız sağlık hilesi de bulunuyor, yani bu oyunda ölümsüz olduğunuz anlamına geliyor. Oyunda istediğiniz şekilde PVP savaşlar yapabilirsiniz. Sınırsız canınız olduğunuzu düşünürsek iş daha fantastik bir hal alıyor.

  • Sürüm : ETERNITY WARRIORS 3 v2.1.0
  • Boyut : 98,81 MB
  • Tür : Android Apk
  • Gereken Android Sürümü : 2.3 ve üzeri
  • Oyunu İndir
  • Kurulum
  • Görüntüler
ETERNITY WARRIORS 3 Apk + Data dosyalarını indirerek arşivden çıkartın. Ardından apk uygulamasını cihazınıza atarak kurulumu gerçekleştirin. Daha sonra data dosyalarını “Android/Obb” içerisine atarak oynamaya başlayın.
ETERNITY WARRIORS 3 Android Görüntü 5 ETERNITY WARRIORS 3 Android Görüntü 1 ETERNITY WARRIORS 3 Android Görüntü 2 ETERNITY WARRIORS 3 Android Görüntü 3 ETERNITY WARRIORS 3 Android Görüntü 4

Check Also

WithstandZ – Zombie Survival! Android APK İndir

Sen bir Apocalyptic Zombi temasına dayalı eğlenceli bir maceraya girmek ister misin? Yani bu oyun …

One comment

  1. oyun icin Teşekkürler farming usa ve traktor tarım oyunlarini paylaşabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir