Pazartesi , 24 Aralık 2018
Home » Android Oyunları » Pacific Rim 1.9.3 Hileli APK İndir

Pacific Rim 1.9.3 Hileli APK İndir

Pacific-Rim
Heyecan dolu ve aksiyonu iliklerinize kadar hissedecek bir oyun arıyorsanız Pacific Rim tam size göre. Uzun bir senaryoya ait oyunda, 30dan fazla görev bulunuyor. Kendi tasarladığımız robotumuz ile diğer robotlarla savaşmak ve bu zorlu dünyada hayatta kalmak zorundayız. DATA Mod hilesi ile birlikte paylaştığımız için işiniz çok daha kolay olacak. Karakterinizi geliştirmek için diğer oyuncular gibi uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Etkileyici grafikleri ve uzun soluklu senaryosu ile kendisini size bağlayacak oyun 200 MB civarı bir boyut kaplıyor. Android 2.2 ve üstü sürümler için hazırlanmıştır, şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

  • Oyunu İndir
  • Kurulum
  • Görüntüler

1- Dosyalari rardan çikariniz.

2- Dosya içindeki com. diye baslayan klasörü telefonunuzdaki ‘sdcard/Android/obb/’ içindeki obb adli klasöre atiniz. Eger obb diye bir klasör yoksa kendiniz obb adinda yeni bir klasör olusturun ve bu dosyayi içine atin.

3- Oyunun kurulumu için gerekli apk yi telefona atin ve kurun. Ilk defa kurulum yapiyorsaniz market harici uygulamalarin kurmasina izin ver seçenegini aktif etmeniz gerekebilir.

4- Bazi oyunlar ilk açilista internetin açik omasini isteyebilir. Bunlarida dikkate aliniz.

Check Also

Brawl Stars Android APK İndir

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından hızlı, çok oyunculu savaşlar. Üç dakikadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir