Çarşamba , 26 Aralık 2018
Home » Android Oyunları » Six-Guns v2.1.0l Hileli Mod Apk Data İndir

Six-Guns v2.1.0l Hileli Mod Apk Data İndir

Six-Guns Android

Six-Guns vahşi batı temalı Gameloft tarafından geliştirilen bir android oyunudur. Oyunu üçüncü şahıs nişancı gözüyle oynuyoruz. Açık dünya tarzı bir oynanışa da sahip ve oyunun neredeyse en iyi yanlarından birisi. Six-Guns’da görevlerimiz var ve onları yerine getirmeye çalışıyoruz. Gayet eğlenceli sürükleyici bir oyun. Ayrıca sizlere oyunun hileli modunu da veriyoruz. Bu şekilde apk ve data dosyalarını indirebilirsiniz. Ayrıca oyunun online oynama modu da bulunuyor. Buda demek oluyor ki hileli apk oyunumuz rakiplerinizin başını belaya sokabilir, şimdiden keyifli oyunlar.

  • Oyunu İndir
  • Kurulum
  • Özellikler
  • Görüntüler
Six-Guns Hileli apk uygulamasını indirerek cihazınıza atın ve kurulumu gerçekleştirin. Ardından veri dosyalarını “Sdcard/Android/Obb”  dizinine atarak oyuna giriş yapın. Six-Guns’da rakiplerinizi haklamaya başlayabilirsiniz. Kovboy nasıl olurmuş onlara gösterin!
VAHŞİ BİR SINIR BÖLGESİ
Hikaye ve aksiyonun içinde tamamen kaybolurken keşfetmen gereken olaylar, gizemler ve zorluklarla dolu Arizona ve Oregon bölgelerinde kurulan açık bir dünyada özgürce dolaş. Ama bu toprakların güzelliği seni kandırmasın. Kanun kaçakları, vampirler ve daha birçok doğa dışı düşman gölgelerde saklanıyor.
ZORLUĞU KABUL ET
Aşman gereken büyük zorluk çeşitliliğiyle dolu 40 görev üstlen. Atlarla yarışacak, soyguncuları haklayacak, düşman dalgalarını kıracak ve çok daha fazlasını yapacaksın!
EYERİ BAĞLA
Ölmen ya da öldürmen gereken bu topraklarda sana yardımcı olacak 8 farklı atın, 19 silahın, geniş bir elbise ve mühimmat yelpazesinin ve diğer ürünlerin kilidini açman gerekecek.
ÜCRETSİZ OYNA
Ücretsiz oyunlar hiç bu kadar derin ve eğlenceli olmadı! Oyunu indirmenin ve sonuna kadar oynamanın sana hiçbir maliyeti yok!
FPS, aksiyon oyunlarının, ateş etme oyunlarının, ücretsiz Android oyunlarının hayranları için.
Six-Guns Görüntü 5 Six-Guns Görüntü 1 Six-Guns Görüntü 2 Six-Guns Görüntü 3 Six-Guns Görüntü 4

Check Also

Brawl Stars Android APK İndir

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından hızlı, çok oyunculu savaşlar. Üç dakikadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir