Pazar , 24 Haziran 2018
Home » Android Oyunları » Order & Chaos Online v2.5.0 Apk + Data İndir

Order & Chaos Online v2.5.0 Apk + Data İndir

Order & Chaos Online Android

Order & Chaos Online Android cihazlarda oynayabileceğiniz devasa çok oyunculu bir MMORPG oyunudur. Çoğu zaman bilgisayarlarımızda oynadığımız Metin2, Knight Online yapımlarıyla MMORPG mantığını genel olarak çözmüş oluruz. Eğer boos kesme ve item toplama gibi kavramları biliyorsanız oyunun zevkini tam anlamıyla çıkarabilirsiniz.

Dokunmatik arayüz için geliştirilen kontrol sistemiyle karakterimizi yönetiyor ve yeteneklerimizi kullanmak için doğru yere konumlandırılmış boton tuşlarını kullanıyoruz. Ayrıca her MMO yapımında olduğu gibi arkadaşlarınızla beraber grup oluşturup kasılmanız da mümkün.

Google Play Store üzerinde Order & Chaos Online ücretli olsa da denemeniz için sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Bende Galaxy s3 cihazım da denedim ve sorunsuz şekilde oyun oynanabiliyor. Bunun dışında oyuna ilk giriş yaparken savaşçı veya büyücü gibi bir sınıf seçimi yapıyoruz. Ardından seviye arttırmak için ister görev isterseniz de canavarları kesiyorsunuz.

  • Oyunu İndir
  • Kurulum
  • Görüntüler
Order & Chaos Online oyununu indirdikten sonra arşivden çıkartın. Ardından Apk dosyasını cihazınıza atarak kurulumu yapın. Daha sonra ise veri yani data dosyalarını “Sdcard/Android/Obb” dizinine atarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
pyuegwD.jpg (1280×720)4T4PD6p.jpg (1280×720)306XGv3.jpg (1280×720)ceNqnbT.jpg (1280×720)AHp6eNa.jpg (1280×720)wrXya3w.jpg (1280×720)IbJopmj.jpg (1280×720)

Check Also

WithstandZ – Zombie Survival! Android APK İndir

Sen bir Apocalyptic Zombi temasına dayalı eğlenceli bir maceraya girmek ister misin? Yani bu oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir