Pazar , 24 Haziran 2018
Home » Android Oyunları » Danger Dash v1.1.1 Para Hile Mod Apk İndir

Danger Dash v1.1.1 Para Hile Mod Apk İndir

Danger Dash Android Hile

Sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız Gameloft’un oyunu olan Danger Dash’ı denemenizi öneririz. Oyunun amacı karakterimizi koşarken etraftaki nesnelere takılmadan koşturabilmek. Karşınıza çıkan engellerden bazen zıplayarak, bazen eğilerek, bazense sağa veya sola manevra yaparak kurtulabilirsiniz. Koşarken ne kadar çok altın altın toplarsanız o kadarda fazla puan yapabilirsiniz.

Oyunun gittikçe hızlanan yapısı, bir süre sonra fazlasıyla zorlayıcı olabilir. Burada görev reflekslerinize ve ani karar verme güdülerinize düşüyor. Daha fazla güç kazanmak için nesne kilitlerini kırabilirsiniz. Oyunun bizleri şaşırtan yanı ise daha önce benzerlerinde rastlamadığımız karakterin değiştirilebiliyor oluşu. Burada insanın kaplana dönüşmesini gerçekten eğlenceyi arttıran bir ayrıntı.

Özel olarak hazırlanan Mod Apk sayesinde sınırsız para hilesinin de sahibi olabileceksiniz. Böylece süper güçlendirmeleri istediğiniz kadar açabilirsiniz. Ayrıca oyun içindeki diğer bütün satın alma işlemlerinde de kullanabileceksiniz.

  • Oyunu İndir
  • Kurulum
  • Görüntüler
Danger Dash v1.1.1 Mod Apk uygulamasını indirerek cihazınıza atın ve kurulumu gerçekleştirin.
Danger Dash Android Görüntü Danger Dash Android Görüntü 1

Check Also

WithstandZ – Zombie Survival! Android APK İndir

Sen bir Apocalyptic Zombi temasına dayalı eğlenceli bir maceraya girmek ister misin? Yani bu oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir