Pazar , 24 Haziran 2018
Home » Android Oyunları » Hungry Shark Evolution v2.2.6 Hileli Apk Full İndir

Hungry Shark Evolution v2.2.6 Hileli Apk Full İndir

Hungry Shark Evolution Android Apk

Hungry Shark Evolution ile hayatınızı bebek bir köpek balığı olarak başlatıp, yetişkin bir balık ve denizin hakimi olabilirsiniz. Oyundaki amaç iki boyutlu olarak oynadığımız denizde yüzen balık ve insan gibi canlıları yiyerek büyümek. Tabi ki insan yemek çok daha fazla puan ve büyümek demek.

Hungry Shark Evolution oynarken dikkatli olmanız gereken noktalar da var. Bunlardan birisi denizdeki zehirli balon balıklarını yemek olacaktır. Eğer bu balığı yiyecek olursanız eksi puan alırsınız ve köpek balığına da zarar vermiş olursunuz. Öyle ki bunu sürekli tekrarlayacak olursanız balığınızın ölümüne bile yol açabilirsiniz. Hungry Shark Evolution v2.2.6 Hileli Apk dosyasıyla birlikte sınırsız para hilesinin de sahibi olacaksınız.

  • Oyunu İndir
  • Kurulum
  • Görüntüler
Hungry Shark Evolution v2.2.6 Hileli Apk uygulamasını kurduktan sonra data dosyalarını “Sdcard/Android/Obb” dizinine atın.
Hungry Shark Evolution Hileli Apk Hungry Shark Evolution Android Oyun

Check Also

WithstandZ – Zombie Survival! Android APK İndir

Sen bir Apocalyptic Zombi temasına dayalı eğlenceli bir maceraya girmek ister misin? Yani bu oyun …

3 comments

  1. Kardesim turbobt e atmasan cloud.mail.ru diye bie site var oraya atsan ??

  2. merhaba ben apk dosyasını tele attım kurdum devamında ne yapacağını bulamadım data dosyaları dediğiniz hangileri ibdirdiğim dosyadabulamadım iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir