Pazartesi , 19 Mart 2018
Home » Android Oyunları » Asphalt 8 Airborne Hileli Apk İndir (Sınırsız Para)

Asphalt 8 Airborne Hileli Apk İndir (Sınırsız Para)

Asphalt-8-Airborne

Android cihazlarda oynanabilir versiyonu ile geçtiğimiz yılın Ağustos ayında piyasaya çıkan Asphalt 8 Airborne Apk, oynanış ve grafikleri ile kullanıcılardan tam not aldı. Üstelik oyunu indirmek de ücretsiz. Yer çekimini toz duman etmek için, bu oyunda büyük yarışçılarla yarışmanız gerekecek. Atari oyunları, bir dönemin vazgeçilmezi olarak hayatımızdaydı. Bilgisayar oyunlarının gelmesi ile tarihin sayfalarına gömülen atari oyunlarına özlem de her geçen gün artarken, tasarımı ile en iyi atari tarzı oyun serisi seçilen Asphalt 8 Airborne Apk, ustalıkla bir araya getirilmiş atari tarzı bir yarış paketi olarak sunuldu.

Dinamik ve yüksek hızlı akrobasileri gerçekleştirirken, şiddetli ve hızlı bir sürüş keyfi yaşayacağınız bu oyunda, 47 yüksek performanslı arabadan biri ile yarışa başlayabilirsiniz. Bugatti, Ferrai, Lamborghini ve çok daha fazlasının yer aldığı bu oyunda, tüm arabalar en iyi lisanslı üreticilerin modelleri arasından seçildi. Arabadan gelen gerçekçi sesler ve yeni eklenen yüksek kaliteli motor sesleri ile yarış ve hız tutkunlarının hayali gerçek oluyor.

İzlanda, Venedik, Fransa, Nevada Çölü gibi 9 farklı piste değişik ve heyecan verici bir deneyim yaşamak istiyorsanız, siz de telefon ve tabletlerinize Asphalt 8 Airborne Apk indirerek işe başlayabilirsiniz. Hız canavarları için yeni özelliklerin de eklendiği oyunda, yepyeni modlar yer alıyor. Özellikle gerçekçi efentkleri, geometrik yansımaları ve gerçek sesleri ile harika bir oyun deneyimi, bu oyunda sizleri bekliyor!

  • Oyunu İndir
  • Kurulum
  • Görüntüler
Asphalt 8 Airborne Hileli Apk uygulamasını kurduktan sonra veri dosyalarını “Sdcard/Android/Obb” dizinine atın.
gkx6YDl.jpg (1280×720)Ii0J3Y3.jpg (1280×720)lRMnj0c.jpg (1280×720)CCYe44U.jpg (1280×720)

Check Also

Survivalcraft Android 1.27.19.0 Apk İndir

Survivalcraft oyununun 1.27.19.0 sürümü yayınlandı ve bir çok yeni item eşyalarını da birlikte getiriyor. Oyunu sitemizden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir